Carminho

O artyście

Dopiero wstępuje na światowe estrady, a już jest jedną z największych gwiazd fado. Od dziecka "skazana" na fado, dorastała w otoczeniu tej muzyki i wśród wielkich tego stylu. Posiada wszystko co najważniejsze: niepowtarzalny, mocny głos, osobowość sceniczną i ten rodzaj magii jaki mają największe gwiazdy - swoim śpiewem hipnotyzuje publiczność. Od początku porównywana z Marizą i, trzeba to przyznać, porównanie to nie jest na wyrost!

Debiutancki album Carminho okrzyknięty został wielkim wydarzeniem nie tylko w kręgach fado (najlepsza płyta fado ostatnich lat). Prestiżowy magazyn Songlines wybrał ten album do 10 najważniejszych płyt world music 2011 roku na świecie. Na początku 2012 roku ukazała się druga płyta Artystki ("Alma") - album okazał się prawdziwą rewelacją, także jeśli chodzi o wyniki sprzedaży - już w pierwszych tygodniach osiągnął pozycję nr 1 na listach najlepiej sprzedających się płyt w Portugali! W Polsce płyta dostępna jest od początku czerwca.

Artystka koncertuje z powodzeniem na całym świecie, a w swojej ojczyźnie ma status prawdziwej gwiazdy. Jej pozycję dodatkowo umocniło wspólne nagranie z Pablo Alboranem jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów Hiszpanii.

Nadchodzące koncerty

Brak koncertów

Przeszłe koncerty

Zapytaj o artystę

Artysta:

Proponowany termin:

Imię i nazwisko / Firma:

Email:

Dodatkowe informacje:

Zamów newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kup BILET

Tu znajdziesz pełną listę punktów sprzedaży biletów na nasze koncerty. Więcej

GRATISY - KONKURSY

Cyklicznie losujemy darmowe bilety na nasze koncerty oraz inne upominki: płyty, plakaty, autografy. Więcej

Dołącz do nas